MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 10381027
*
nr 1038 1027
Serveringsvagn
Teak, 1950-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:32:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 21:14:17
1
300 kr
28/4 06:28:05
2
350 kr
9/5 22:26:05
3
500 kr
11/5 22:05:46
4
500 kr
11/5 22:05:46
3
500 kr (Budbetjänt)
11/5 22:07:17
4
600 kr
12/5 07:18:51
5
700 kr
15/5 17:09:51
4
800 kr
16/5 12:50:59
6
1.000 kr
16/5 17:15:04
7
1.300 kr
16/5 18:21:16
4
1.300 kr
16/5 18:21:16
7
1.300 kr (Budbetjänt)
16/5 18:21:42
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
*
Serveringsvagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1027
Serveringsvagn
Teak, 1950-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/4 21:14:17 | 1 | 300 kr |
28/4 06:28:05 | 2 | 350 kr |
9/5 22:26:05 | 3 | 500 kr |
11/5 22:05:46 | 4 | 500 kr |
11/5 22:05:46 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/5 22:07:17 | 4 | 600 kr |
12/5 07:18:51 | 5 | 700 kr |
15/5 17:09:51 | 4 | 800 kr |
16/5 12:50:59 | 6 | 1.000 kr |
16/5 17:15:04 | 7 | 1.300 kr |
16/5 18:21:16 | 4 | 1.300 kr |
16/5 18:21:16 | 7 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:21:42 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37 -
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34